Kluby » Warszawa » Centrum » Anons 15 z 52


Wersal Joanny

Warszawa - Centrum

Spotyka się teraz, zadzwoń!

797 054 899

Powiedz, że dzwonisz z Odlotów

Poniedziałek: od 10 do 20
Wtorek: od 10 do 20
Środa: od 10 do 20
Czwartek: od 10 do 20
Piątek: od 10 do 20
Sobota: od 10 do 17
Niedziela: od -- do --

W lokalu:
Tak
Wyjazdy:
Nie

1 godz: 
500 zł

Angielski
dobrze
Niemiecki
średnio

Lokal jest przystosowany do przyjmowania Gości, poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Swoją ofertę kierujemy do tych Panów, którzy chcą odwiedzić miejsce bardzo dyskretne i na bardzo wysokim poziomie. Do dyspozycji naszych Gości czekają eleganckie pokoje oraz VIP ROOM z osobistym miejscem postojowym , gdzie bezpośrednio z samochodu, wchodzisz do apartamentu VIP z sauną, solarium i jacuzzi. Odwiedzając Wersal masz pewność, że przywitają Cię piękne Hostessy, z którymi spędzisz niezapomniane chwile relaksu. Na życzenie Naszych Gości Panie mogą towarzyszyć na spotkaniach również w strojach pokojówek, sekretarek, policjantek lub pielęgniarek. Prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczną w celu umówienia się na spotkanie. Zapraszamy.
24.08.2014
Ocena:
No i po raz kolejny zawitałem do tego klubu tym razem z Kingą. Dziewczyna jest od niedawna lecz muszę powiedzieć że bardzo się przykłada do tego co robi polecam bo warto.

25.05.2014
Ocena:
Jakiś czas temu odwiedziłem ów przybytek i skuszony wdziękami Pań wybrałem tym razem Ninę. Dziewczyna uśmiechnięta, naturalna i chętna do pracy :) Seks z nią to czysta rozkosz (chwilami lubi dominować), oral pierwsza klasa. Zdecydowanie najlepsza dziewczyna z Wersalu z jaką miałem przyjemność spędzić czas. Na pewno wrócę do niej jeszcze nie raz.

18.05.2014
Ocena:
Byłem u Kasi... po paru dniach ponownie zawitałem do miej. Jest piękną kobietą

06.05.2014
Ocena:
Anetka to fantastyczna dziewczyna! Śliczna i pachnąca, w rzeczywistości ładniejsza niż na fotkach. Bardzo naturalna, przemiła. Zna się na rzeczy, można wspólnie odlecieć...

05.05.2014
Ocena:
Anetka to laska jak marzenie, w realu wygląda jeszcze lepiej, no i te piękna muszelka jest po prostu super.

Napisz pochwałę Pokaż wszystkie

Zobacz na mapie

Zobacz gdzie znajduje się to ogłoszenie na mapie


Albumy

Wersal Joanny

Wersal Joanny


Wideo

Brak klipów wideo


Zagłosuj

Najlepszy klub

Najładniejsze zdjęcia

Najmilsze dziewczyny

Korzystanie z witryny odloty.pl oznacza, że zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane na Twoim komputerze. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce dot. plików cookies