Frauen-sexkontakte » Grójec » Centrum » Anzeige 1 von 2


Atrakcyjna Kornelia

Grójec - Centrum

im Moment beschäftigt, ruf an!

507 297 725

Sagen Sie "Ich rufe aus Odloty.pl"

Montag: von 9 bis 22
Dienstag: von 9 bis 22
Mittwoch: von 9 bis 22
Donnerstag: von 9 bis 22
Freitag: von 9 bis 24
Samstag: von 9 bis 24
Sonntag: von 9 bis 24

Alter:
30
Haar:
schwarz
Augen:
grün
Größe:
177 cm
Brüste:
3
Im Lokal:
ja
Escort:
ja

0,5 h: 
200 zł
1 h: 
200 zł
Nacht: 
2000 zł

Englisch
durchschnittlich
Deutsch
durchschnittlich

Fotos überprüft
Möchten Sie etwas verrückt nach Geschmack, ein Original, nicht-traditionelle? ... fanden Sie eine Geliebte, an dem Sie keine Langeweile oder Monotonie erleben. Feuriges Temperament, sexuelle Phantasien ihren Zenit erreichen - all dies ermöglicht es Ihnen so starke erotische Empfindungen zu erleben, die Sie wollen, werden immer wieder auf mein Bett zu halten. Ich glaube nicht, keine proprietäre beantworten und antworten Sie nicht auf Textnachrichten.
31.01.2019
Bewertung:
Połączenie klasy, elegancji i subtelności. Pełna kultura.Pachnąca i bardzo zadbana. Zaskakuje ciepłem i podejściem. Już przez telefon okazała się przeurocza kobietą o bardzo namiętnym głosiku. Rzeczywistość jeszcze wspanialsza.

03.07.2018
Bewertung:
Jesteś dla mnie nr 1. Na takim spotkaniu jeszcze nie byłem. Co Ty Kobieto wyprawiasz z facetem to w głowie mi się nie mieści. Seksowna, zgrabna, ładna, do tego masz klasę, wdzięk i charakter. Zupełnie zmieniłem zdanie o kobietach z takich miejsc. Trafiłem widocznie w nieodpowiednie miejsca, gdzie było chamstwo i traktowanie mnie jak bankomat. Ty masz świetne podejście. Czysta, pachnąca na samym wejściu. Ciało nastolatki. W łóżku jesteś rewelacyjna... Francuz mistrzostwo świata. Jestem pod wrażeniem Twojej osoby. Spotkanie z Tobą to czysta przyjemność i spełnienie swoich fantazji. Na pewno jeszcze wrócę Aniołku.

23.05.2018
Bewertung:
Godzina spędzona z Kornelią to ekstremalne doznania. To jak wygląda, bielizna, głos, pocałunki, pieszczoty, seks... Dla koneserów - przy niej można spełnić marzenia.

01.03.2018
Bewertung:
Bardzo seksi dziewczyna. Jeżeli komuś zależy na luźnej atmosferze jak z koleżanką to jak najbardziej polecam.

02.02.2018
Bewertung:
Foty autentyczne,miła dziewczyna,gorąco polecam

Lob schreiben

Auf der Karte anzeigen

Siehe Lage dieses Profil auf der Karte


Foto-Alben

Atrakcyjna Kornelia


Video

Kleine Videoclips vorhanden


Abstimmung

Schönsten Brüste

Schönsten Bilder

Liebste Mädchen

Korzystanie z witryny odloty.pl oznacza, że zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane na Twoim komputerze. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce dot. plików cookies