Masaze » Warszawa » Centrum » Anons 179 z 224


Intimate Professional Massage

Warszawa - Centrum

Spotyka się teraz, zadzwoń!

514 598 330

Powiedz, że dzwonisz z Odlotów

Poniedziałek: od 10 do 21
Wtorek: od 10 do 21
Środa: od 10 do 21
Czwartek: od 10 do 21
Piątek: od 10 do 21
Sobota: od -- do --
Niedziela: od 12 do 20

Wiek:
24
Włosy:
blond
Oczy:
niebieskie
Wzrost:
179 cm
Biust:
3
W lokalu:
Tak
Wyjazdy:
Tak

1 godz: 
200 zł
1,5 godz: 
300 zł
Noc: 
1200 zł

Zdjęcia zweryfikowane
Ile razy szukałeś idealnego połączenia? Doskonałego, profesjonalnego masażu, który faktycznie Cię odpręży i zrelaksuje, a nie będzie tylko przypadkowym mizianiem? Ile razy liczyłeś na to że zdjęcia są prawdziwe, a masażystka która ma zadbać o Ciebie jest dokładnie tą masażystką ze zdjęcia? Wysoką, bardzo zgrabną i do tego miłą zgodnie z opisem?
Nie musisz odpowiadać bo wiem że stało się tak wiele razy. Wierzę, że możesz już nie mieć ochoty na dalsze próby ale może ten ostatni raz? Jestem masażystką po fizykoterapii, wykonuję zarówno masaże klasyczne, głęboko relaksujące jak i sportowe. Jestem wysoką, bardzo zgrabną blondynką wiec Twoje wzrokowe zmysły również zostaną zaspokojone, zresztą nie tylko wzrokowe. Zadzwoń, umów się na spotkanie a może tym razem okaże się, że jednak można połączyć to wszystko czego zawsze szukałeś i nie będzie to kolejne rozczarowanie, a na prawdę doskonale spędzony czas, który doda Ci energii na resztę tygodnia. Możemy spotkać się u mnie lub mogę dojechać do Twojego domu czy hotelu. To Ty jesteś tu najważniejszy. Wykonuję także profesjonalny masaż prostaty. Pozdrawiam ciepło i czekam na Ciebie... Twoja Julia.
26.05.2018
Ocena:
I have visited with Julia many times over the past two years and it is always a wonderful time! She is tall, sexy, friendly and very good with her hands, what a sweetheart! Her English is limited but she will try very hard to find out what you want and please you. I recommend her highly!

01.05.2018
Ocena:
So beautiful and pleasant. Her hands are magic :)

23.02.2017
Ocena:
Miła i sympatyczna dziewczyna, atrakcyjna i seksowna.
Na mnie jej wzrost (i nie tylko ) podziałał bardzo podniecająco
W realu wszystko zgodne z obietnicami w ogłoszeniu

19.10.2016
Ocena:
She is a very nice Girl! She is hot and did a very good Job! Her english is limited but She tries to speak.

27.07.2016
Ocena:
Dziewczyna sympatyczna i uśmiechnięta od samego progu. Nie spogląda na zegarek a wszystko co robi, robi z zaangażowaniem i wyczuciem. Polecam !!!

Napisz pochwałę Pokaż wszystkie

Zobacz na mapie

Zobacz gdzie znajduje się to ogłoszenie na mapie


Albumy

Intimate Professional Massage


Wideo

Brak klipów wideo


Zagłosuj

Najlepszy masaż

Najładniejsze zdjęcia

Najmilsza dziewczyna

Korzystanie z witryny odloty.pl oznacza, że zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane na Twoim komputerze. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce dot. plików cookies