Kobiety » Warszawa » Centrum » Anons 1218 z 1838


Studentka Natalia

Warszawa - Centrum

Spotyka się teraz, zadzwoń!

574 105 632

Powiedz, że dzwonisz z Odlotów

Poniedziałek: od 10 do 22
Wtorek: od 10 do 22
Środa: od 10 do 22
Czwartek: od 10 do 22
Piątek: od 10 do 22
Sobota: od 10 do 24
Niedziela: od 10 do 22

Wiek:
21
Włosy:
brązowe
Oczy:
zielone
Wzrost:
168 cm
Biust:
3
W lokalu:
Tak
Wyjazdy:
Tak

0,5 godz: 
200 zł
1 godz: 
200 zł
Noc: 
1800 zł

Angielski
dobrze

Zdjęcia zweryfikowane
Jestem szczerą, otwartą dziewczyną - nie mam kompleksów, podoba mi się moje nastoletnie ciało i wiem jak zrobić z niego użytek! Lubię seks, ba! Uwielbiam seks! Moje spotkania z Tobą to dla mnie świetna zabawa, uwielbiam to co robię - jestem do tego stworzona! Co oferuje? Gorący, namiętny, zmysłowy seks! W klasycznym seksie wszystkie pozycje, francuzik może być bez zabezpieczenia, wtedy lepiej go poczuję, a Ty będziesz miał większą przyjemność. Finał? Jakikolwiek zechcesz, gdziekolwiek zechcesz i ile razy zechcesz! Zapraszam do mnie ale doskonale możemy bawić się też u Ciebie! Twoje mieszkanie, pokój hotelowy - mi jest wszystko jedno, tylko w końcu zacznijmy, szkoda czasu na gadanie.
09.11.2017
Ocena:
Byłem i zakosztowałem tej pięknej dziewczyny oraz tego co oferuje. Oferta jak najbardziej prawdziwa i zgoda z tym co się dostaje u tej ślicznej Panny. Polecam! I ja napewno bede wracal do Natalii.

Napisz pochwałę

Zobacz na mapie

Zobacz gdzie znajduje się to ogłoszenie na mapie


Albumy

Studentka Natalia


Wideo

Brak klipów wideo


Zagłosuj

Najładniejszy biust

Najładniejsze zdjęcia

Najmilsza dziewczyna

Korzystanie z witryny odloty.pl oznacza, że zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane na Twoim komputerze. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce dot. plików cookies