Masaze » Warszawa » Żoliborz » Anons 84 z 208


Best Lingam Massage 4U&Sauna

Warszawa - Żoliborz

Słomińskiego

Spotyka się teraz, zadzwoń!

662 651 901

Powiedz, że dzwonisz z Odlotów

Poniedziałek: od 9 do 21
Wtorek: od 9 do 21
Środa: od 9 do 21
Czwartek: od 9 do 21
Piątek: od 9 do 21
Sobota: od 10 do 1
Niedziela: od 12 do 22

Wiek:
42
Włosy:
blond
Oczy:
piwne
Wzrost:
173 cm
Biust:
4
W lokalu:
Tak
Wyjazdy:
Tak

1 godz: 
300 zł

Angielski
dobrze

Zdjęcia zweryfikowane
Tantra zwana jest Jogą Miłości. Masaż tantryczny jest zdecydowanie najintymniejszym ze znanych technik masażu. Ten typ masażu jest niezwykle terapeutyczny, odblokowuje nieznane pokłady energii, poprawiając tym samym ogólny stan emocjonalny.
Ruchy moich dłoni doprowadzą Cię do wyjątkowo intensywnych, zmysłowych doznań. Przekonasz się, że potrafisz czuć jeszcze więcej i intensywniej niż kiedykolwiek czułeś, a orgazm, którego zaznasz będzie niezwykle ekscytujący, głęboki i długotrwały.
Spotkanie podzielone jest na kilka etapów:
Proponuję zacząć od:
1. Wspólnego prysznica połączonego z peelingiem całego ciała, który ma na celu poprawę wyglądu i stanu skóry, odżywienie jej i odmłodzenie
2. Wspólnej wizyty w saunie połączonej z masażem wstępnym (w tym wariancie proponuję spotkania 1,5h),
3. Wprowadzających technik relaksacyjnych (oddychanie harmonijne oraz dynamiczne)
4. Lingam Tantra Massage, który polega na stymulacji penisa trwającej ok. 30-40 min.
5. Massage wyciszający.
Jestem dyplomowaną masażystką z doświadczeniem (kopie dyplomów I i II stopnia, kursu masażu bańką chińską oraz refleksologii stóp możesz obejrzeć w galerii zdjęć, a potwierdzić na miejscu w salonie). Wykonuję również masaże profesjonalne na specjalnym stole: klasyczny, relaksacyjny, sportowy, limfatyczny, izometryczny, kolalateralny, gorącymi kamieniami, bańką chińską oraz refleksologię stóp. W moim gabinecie na pewno znajdziesz coś miłego dla siebie i podładujesz akumulatory na długi czas…
Sferę erotyczną spotkania rozumiem, jako bliski kontakt dwóch ciał, jakim jest masaż ze wszystkimi jego elementami, czyli muskanie, głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wibracje.
Gabinet jest prywatny. Przyjmuję sama. Nie usłyszysz tu tupotu obcych stóp lub co gorsza innych dźwięków, nie ma kolejki do łazienki i ryzyka spotkania w korytarzu innego Pana. Pełna dyskrecja i komfort.
Rezerwacji dogodnego dla Ciebie terminu dokonaj proszę min. 1 h przed spotkaniem. Mój gabinet jest do Twojej dyspozycji również w weekendy.

Zapraszam. Kama
10.03.2014
Ocena:

Niesamowity masaż, nie jakieś kizia mizia, tylko pełna profeska. Pieszczoty z lizaniem pośladków i masaż penisa przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Ta kobieta wie, co zrobić, aby facet w ciągu 40 minut kończył dwa razy. Zasłużone 5 gwiazdek. Polecam!!!

17.01.2014
Ocena:
Bylem dziś. Piękna kobieta, super rozmowa. Masaż z prawdziwego zdarzenia. Wszystko tak jak trzeba.

Napisz pochwałę

Zobacz na mapie

Zobacz gdzie znajduje się to ogłoszenie na mapie


Albumy

Best Lingam Massage 4U&Sauna

Best Lingam Massage 4U&Sauna


Wideo

Best Lingam Massage 4U&Sauna

Best Lingam Massage 4U&Sauna


Zagłosuj

Najlepszy masaż

Najładniejsze zdjęcia

Najmilsza dziewczyna

Korzystanie z witryny odloty.pl oznacza, że zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane na Twoim komputerze. Więcej informacji możesz znaleźć w Polityce dot. plików cookies